نرم افزار مدیریت باشگاه های ورزشی

دسته بندی: نرم افزار تحت ویندوز

شناسه کالا: 18778346

نرم_افزار_مدیریت_باشگاه_های_ورزشی
نرم افزار مدیریت باشگاه های ورزشی و بدنسازی زرین افزار دارای تاییدیه فنی از وزارت فناوری اطلاعات و مجوز انتشار از وزارت ارشاد است.

قیمت

محصول دارای چند پکیج است

لطفا پکیج مورد نظر را انتخاب کنید
نرم_افزار_مدیریت_باشگاه_های_ورزشی

نرم افزار مدیریت باشگاه های ورزشی زرین افزار

نرم افزار مدیریت باشگاه های ورزشی که با نامهایی همچون اتوماسیون مدیریت امکان ورزشی، نرم افزار باشگاهی، نرم افزار حسابداری باشگاه، نرم افزار مدیریت شهریه باشگاه بدنسازی، سیستم کنترل تردد اعضای باشگاه و …. شناخته می شود یک راهکار جهت مدیریت مجموعه های ورزشی از قبیل باشگاه بدنسازی، باشگاه های رزمی، استخرهای شنا و … است.

مدیر باشگاه بدنسازی به چه چیزی نیاز دارد؟

یکی از دغدغه های مدیران مجموعه های ورزشی کنترل تردد اعضا و بررسی اعتبار شهریه آنها می باشد. در سیستمهای سنتی اغلب مدیر مجموعه که معمولا خود مربی باشگاه خودش نیز می باشد به دلیل حضور در فضای سالن مجموعه فرصت کنترل ورود اعضا را ندارد و مجبور به بکار گیری و استخدام منشی است.

در این روش خیلی از اعضا بدون اعتبار و پرداخت شهریه یا تاخیر در پرداخت از امکانات باشگاه استفاده میکنند غافل از اینکه مدیر مجموعه از این طریق امرار معاش می کند.

یک نرم افزار هوشمند برای مدیریت مجموعه ورزشی میتواند یک راهکار عالی برای کنترل اعضا و شهریه ها باشد.

نرم افزار کنترل و مدیریت باشگاه ورزشی

حسابداری مجموعه ورزشی

یک نرم افزار حسابداری میتواند در اصناف مختلف مورد استفاده قرار گیرد که یکی از این اصناف باشگاه ورزشی یا بدنسازی می باشد. نرم افزارهای حسابداری کلیه امکانات لازم جهت مدیریت مالی کسب و کار مورد نظر را در اختیار دارند ولی برای کار با نرم افزارهای حسابداری شما باید با دانش حسابداری آشنا باشید یا یک حسابدار مسلط استخدام کنید که با امور حسابداری و دفاتر حسابداری آشنا باشد.

البته در کسب و کارهایی نظیر مجموعه های ورزشی شما به سیستمهای حسابداری پیشرفته نیاز ندارید و یک نرم افزار با مدیریت مالی ساده به دور از پیچیدگی ها و امور تخصصی علم حسابداری کفایت میکند.

بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

بهترین نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی برای بهترین بودن باید فاکتورهای زیادی را در بر گیرد. 

 • برنامه نویسی حرفه ای توسط تیم مجرب
 • طراحی گرافیکی زیبا و کاربر پسند
 • سهولت استفاده و دور از پیچیدگی
 • فروشنده مطمئن و قابل دسترس بودن
 • پشتیبانی فنی، پاسخگویی و ارائه خدمات
 • دارای تاییدیه های فنی از مراجع معتبر
 • دارای گواهی نامه و مجوزهای تایید کننده عملکرد فنی نرم افزار
 • بدون باگ و ایرادات 
 • قیمت مناسب
 • و…

نرم افزار باشگاهی رایگان

یکی از پر جستجو ترین عبارات در گوگل برای عبارت نرم افزار مدیریت باشگاه بدنسازی رایگان است. البته باید بگوییم چنین برنامه ای وجود ندارد یا اگر داشته باشد به هیچ عنوان توصیه نمی شود. چون کسی زحمت چند ماهه خود را رایگان عرضه نمی کند. چنین نرم افزارهایی یا مشکل فنی دارند یا بدون پشتیبانی هستند یا ممکن است یک ویروس، بد افزار یا ابزار مخرب باشند.

البته برخی از نرم افزارهای رایگان یک نسخه پیش نمایش از یک محصول خارجی هستند که جهت تست بر روی دستگاه های حضور و غیاب ارائه می شوند و متاسفانه این برنامه ها را به فارسی ترجمه میکنند و حتی بعضا به فروش هم می رسانند!

نرم افزار مدیریت باشگاه ارزان

در واقع هیچ ارزانی بی حکمت نیست. یک شرکت معتبر که یک نرم افزار حرفه ای طراحی کرده مطمئنا جهت ساخت آن هزینه کرده، حقوق کارمندان را پرداخت کرده و برای ارائه خدمات پشتیبانی نیز همچنان هزینه میکند. پس اگر دنبال یک نرم افزار مطمئن با خدمات همیشگی هستید نرم افزار ارزان مناسب شما نیست. چون فروشنده بعد از مدتی که از پس هزینه ها بر نیامد یا ورشکست می شود یا نا پدید میگردد!

قیمت نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی

اصولا نرم افزارهایی که تاییدیه فنی و گواهی معتبر از هیچ مرجع مورد تاییدی ندارند قیمتگذاری دقیق و مشخصی ندارند و قیمتها گاها عجیب می باشد.

نرم افزاری که توسط یک شرکت معتبر طراحی شده و دارای تاییدیه فنی هستند و شرکت مذکور عضو صنف تولید کنندگان نرم افزار می باشد طبق تعرفه های اعلام شده و بر اساس امکانات نرم افزار قیمتگذاری میکنند.

اتوماسیون مجموعه های ورزشی

اتوماسیون مدیریت امکان ورزشی نیز عنوانی است که اغلب برای تعریف یک نرم افزار بکار برده می شود. ولی باید توجه داشته باشیم که نرم افزار نیز در تعریف واژه اتوماسیون قرار گیرد.

با توضیحاتی که گفته شد تا حدود زیادی با یک نرم افزار مدیریت باشگاه آشنا شدید و به اهمیت و الزام وجود آن پی بردید. اکنون به معرفی ویژگی های این محصول که در شرکت زرین افزار تولید شده خواهیم پرداخت.

نرم افزار باشگاهی زرین افزار

این نرم افزار توسط متخصصین و برنامه نویسان شرکت زرین افزار تولید شده و دارای تاییدیه فنی از وزارت فناوری اطلاعات و مجوز انتشار از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

اولین نسخه از این نرم افزار در سال ۱۳۹۴ تحت عنوان نرم افزار مدیریت باشگاه پاسارگاد و دومین نسخه آن به نام پایش و سومین نسخه آن به نام نرم افزار باشگاهی نوآور منتشر شد.

اکنون پس از سالها تجربه از تولید برنامه و ارتباط با مشتریان و دریافت پیشنهادات و انتقادات و بازخوردی که از آن تجربه دریافت کردیم برآن شدیم یک نسخه جدید را از نو بازنویسی کنیم چرا که در این سالها نیازهای مشتریان کاملا مورد مطالعه قرار گرفت و نسخه ای طراحی شد که نتیجه و برآیند تجارب قبل بود.

این نرم افزار در سه پکیج ارائه می شود که با توجه به نیاز هر مشتری و اندازه کسب کار شما بر اساس امکانات مورد نیاز تفکیک می شود.

این محصول برای اجرا به اینترنت نیاز ندارد و تحت ویندوز اجرا می شود. ویندوز ۱۰ و ۱۱ حداقل سیستم عامل مورد نیاز است.

برخی از امکانات نرم افزار مدیریت باشگاه زرین افزار

 1. ثبت نام الکترونیک اعضا و تشکیل پرونده در سیستم
 2. تعریف گروه اعضا مثلا گروه کارکنان یک شرکت یا گروه آزاد
 3. تفکیک دو سانس آقایان و بانوان با مدیریت جداگانه
 4. جستجوی عضو و مشاهده سوابق حضور، مالی و …
 5. ثبت کارت عضویت برای دستگاه کارتخوان یا تعریف عضو در دستگاه های اثر انگشت
 6. ثبت عناوین قهرمانی، مدال یا کمربند رزمی در پروفایل اعضا
 7. ثبت بیمه و تاریخ اعتبار و نمایش در پروفایل عضو
 8. بخش کیف پول و شارژ و برداشت یا خرید از آن
 9. تعریف کمد های مجموعه به همراه تگ و لاکر
 10. امکان رزو کمد برای عضو
 11. تعریف دوره ها و کلاسهای ورزشی و تعیین روز و ساعت هر کلاس
 12. ثبت یک یا چند کلاس برای اعضا
 13. ورود اعضا با کارت، اثر انگشت یا دستی
 14. امکان ثبت جریمه مبلغی برای حضور بیشتر از زمان تعیین شده
 15. امکان تعیین عملکرد سیستم در مواجه با عضو فاقد اعتبار(جلوگیری از ورود، ثبت هزینه جلسه آزاد، در نظر گرفتن در تمدید بعدی، بی تفاوت)
 16. امکان ورود عضو مهمان و ثبت جلسه آزاد
 17. قابلیت فریز کردن زمان دوره به درخواست عضو یا تصمیم مدیریت مجموعه. مثلا نگهداری زمان کلاسها در مواردی که به خاطر کرونا باشگاه تعطیل می شود
 18. تمدید آسان کلاس با توجه به سابقه قبلی
 19. تعریف سرویسهای ویژه و ثبت فاکتور برای استفاده از آن مثل تردمیل، سونا و آیتمهای مشابه
 20. امکان ثبت بدهی به صورت خودکار و دستی برای اعضا و تسویه آن پس از دریافت وجه
 21. تعریف مراکز درآمد و هزینه 
 22. ثبت هزینه های مجموعه
 23. ثبت درآمدهای مجموعه
 24. بخش بوفه و ثبت کالا در آن 
 25. مدیریت اشخاص و طرف حسابها و ثبت فاکتور خرید و فروش
 26. تعریف کارمند، اپراتور سیستم با سطوح دسترسی دلخواه 
 27. ثبت تردد پرسنل و ثبت پرداخت حقوق بر اساس کارکرد حضور غیاب یا پورسانت
 28. تعریف مربی و تعیین پورسانت برای انتخاب شدن در تعریف کلاس
 29. بخش مربیان و تنظیم برنامه های تمرینی و غذایی و امکاناتی نظیر ثبت مشخصات بدنی اعضا و محاسبه bmi و …
 30. مشاهده لیست فاکتورها و گزارشگیری مالی بر اساس بازه زمانی و …
 31. چاپ فاکتور در اندازه های کاغذ a4,a5 و پرینتر فیش زن
 32.  گزارشات کامل از عضو بر اساس امور مالی یا حضور و غیاب
 33. تعریف سیستم های تخفیفی بر اساس پارامترهای مشخص. مثلا فلان کلاس یا فلان شخص به همراه تعداد کوپن محدود یا محدودیت زمانی به صورت درصدی یا مبلغ ثابت
 34. اتصال به اکثر سامانه های پیامکی معروف و ارسال پیامک به اعضا

معرفی اجمالی نرم افزار باشگاهی زرین افزار

نرم افزار باشگاهی زرین افزار یک نرم افزار دسکتاپ است و در بستر ویندوز اجرا می شود. این نرم افزار برای اجرا نیازی به اینترنت ندارد ولی برای فعالسازی و بروز رسانی باید به اینترنت متصل باشید. همچنین ارسال پیامک و اتصال به سامانه های پیامکی در لحظه ارسال پیام نیازمند اتصال به اینترنت است.

حداقل سیستم عامل مورد نیاز برای اجرای برنامه ویندوز ۱۰ می باشد. برنامه نیاز به سخت افزار خیلی قوی ندارد ولی بهتر است یک سیستم خوب با مانیتور wide و صفحه نمایش بزرگ در اختیار داشته باشید.

این نرم افزار دارای چند قالب و پوسته ظاهری است که بر اساس سلیقه مشتری قابل تغییر می باشد.

معرفی اجمالی نرم افزار باشگاهی زرین افزار

برای استفاده از نرم افزار پس از فعالسازی و ورود به برنامه از طریق نام کاربری و کلمه عبور کاربر سیستم وارد بخش اصلی برنامه خواهید شد.

در این بخش در منو و داشبورد برنامه کلیه گزینه های مورد نیاز در دسترس می باشد.

ثبت نام اعضا در نرم افزار مدیریت باشگاه

ثبت نام اعضا در نرم افزار باشگاهی

مدیران مجموعه توسط فرمی که در بخش ثبت نام اعضا وجود دارد میتوانند مشخصات عضو از قبیل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، تلفن و آدرس و کد ملی عضو را ثبت کنند. همچنین در این قسمت امکانی وجود دارد که میتوان تصویر عضو را بارگزاری کرد یا به وسیله وب کم یا دوربین متصل به سیستم در لحظه عکسبرداری کنند. در این بخش میتوان اطلاعاتی دیگر از قبیل گروه عضویت و اطلاعات بیمه را وارد نمود. اطلاعات وارد شده در این بخش قابل ویرایش و اصلاح است. 

لیست اعضای مجموعه در نرم افزار باشگاه

لیست اعضای باشگاه

 

در نهایت پس از ثبت نام اعضا میتوانید عضو مورد در را در لیست اعضا جستجو نمایید. در این لیست کلیه عملیاتی که میتوان برای یک عضو انجام داد در دسترس است و به راحتی میتوانید برای عضو فاکتور ایجاد کنید یا یک کلاس یا رشته به وی تخصیص دهید یا عملیات تمدید را انجام دهید. در این لیست مقابل نام هر عضو مشخصاتی از قبیل وضعیت اعتبار، آخرین دوره ثبت نام شده، آخرین ورود به مجموعه، مقدار بدهی و موجودی کیف پول وی را مشاهده نمایید.

اطلاعات پروفایل اعضا در نرم افزار باشگاهی

کیف پول اعضا در نرم افزار باشگاهی

از دیگر قابلیت های برنامه امکان شارژ کیف پول است. بطور مثال عضو مبلغی را پرداخت میکند و در موجودی کیف پولش ذخیره می شود و میتوان از این موجودی در خریدهای بعدی یا تمدید و … برداشت نمود.

ثبت بدهی برای عضو در نرم افزار مدیریت باشگاه

یکی دیگر از امکانات نرم افزار باشگاه قابلیت ثبت بدهی برای عضو است. مثلا در هنگام خرید یا تمدید و … همه یا بخشی از مبلغ پرداخت نمی شود و باقیمانده بدهی در سوابق عضو ثبت میگردد که پس از پرداخت بدهی میتوان در فرم مربوطه آن بدهی را تسویه نمود.

اطلاعات بیمه اعضا در برنامه مدیریت باشگاه

یکی دیگر از قابلیتهایی که در نرم افزار تعبیه شده است امکان ثبت مشخصات بیمه اعضا می باشد. در این بخش کد بیمه، تاریخ شروع و پایان بیمه درج میگردد و در پروفایل عضو قابل رویت خواهد بود.

ورود و خروج اعضا در نرم افزار مدیریت مجموعه های ورزشی

کنترل تردد اعضا در نرم افزار باشگاهی به سه روش انجام میگیرد.

ورود و خروج اعضا در نرم افزار باشگاهی

روش ورود دستی 

به وسیله اپراتور سیستم به صورت دستی در نرم افزار عضو مورد نظر انتخاب شده و گزینه ورود انتخاب میگردد. این روش برای کلاب های کوچک با اعضای خیلی کم استفاده می شود یا در مواقعی که استفاده از روشهای دیگر امکان پذیر نباسد. مثلا فراموش کردن همراه داشتن کارت یا ایراد در دستگاه اثر انگشت.

روش ورود با کارت هوشمند

در این روش به هر یک از اعضا یک کارت هوشمند تعلق میگیرد و این کارت در نرم افزار برای عضو ثبت میگردد و موقع تردد با نزدیک کردن کارت به دستگاه کارتخوان عملیات ورود یا خروج ثبت می شود.

روش ورود با دستگاه اثر انگشت

در این روش اطلاعات بیومتریک عضو در دستگاه اثر انگشت ثبت می شود و هنگام ورود به مجموعه با انگشت زدن عملیات احراز هویت و ورود، خروج ثبت میگردد. شایان ذکر است امکان استفاده از دستگاه های تشخیص چهره نیز وجود دارد. 

لیست اعضای حاظر در مجموعه

در صورت تجهیز مجموعه به گیت (راهبند) و لاکر قفل هوشمند کمد، این موارد در ورود و خروج در نظر گرفته می شود.

در هنگام ورود به مجموعه در صورتی که عضو فاقد اعتبار باشد یا در کلاس، ساعت یا روزی حضور یافته که مجاز به ورود نیست سیستم به صورت هوشمند برای وی تصمیم گیری میکند. این تنظیمات باید توسط مدیریت سیستم تعریف شده باشد.

رفتارهایی که سیستم با شرایط غیر مجاز انجام میدهد به ترتیب زیر است:

 1. جلوگیری از ورود (در صورت وجود راهبند، درب باز نمی شود)
 2. ثبت بدهی یک جلسه آزاد
 3. باز شدم فاکتور دریافت وجه جلسه آزاد به صورت نقدی
 4. قید در سوابق و در نظر گرفتن در تمدید بعدی (در تمدید بعدی از تاریخ روز محاسبه نمیشود و تاریخ شروع از آخرین ورودی تعیین میگردد که عضو بدون اعتبار وارد شده)
 5. بی تفاوت

کاربران سیستم و سطوح دسترسی

کاربران و مدیران نرم افزار

در نرم افزار مدیریت باشگاه میتوانید کاربر یا اپراتور سیستم تعریف کنید و برای هر کدام دسترسی مورد نظر را انتخاب کنید.مثلا برای یک کاربر میتوان امکان دسترسی به اطلاعات اعضای بانوان را سلب کرد یا دستیابی به اطلاعات مالی یا … را جلوگیری کرد. 

همچنین میتوان برای کارمندان انواع دستمزد را تعریف کرد. به طور مثال دستمزد ثابت، حقوق ساعتی بر اساس ساعت حضور در مجموعه یا پورسانت درصدی در فاکتورها و برای مربیان نیز پورسانت از انتخاب شدن در یک کلاس.

این دستمزدها در بخش هزینه ها قابل محاسبه و ثبت است.

کلاسها و دوره ها در نرم افزار مدیریت باشگاه

انتخاب کلاس برای اعضای باشگاه

برای اینکه اعضا بتوانند به مجموعه وارد شوند و بتوان هزینه حضور در مجموعه را از آنها اخذ کرد باید در نرم افزار کلاسها و دوره هایی را تعریف کرد و برای هر کدام تعرفه ای در نظر گرفت.

کلاسها میتوانند به صور جلسه ای، ترمیک، دوره ای و … تعریف شوند. هر کلاس را میتوان برای آقایان یا بانوان به صورت مجزا تعریف کرد.

برای هر کلاس می توان روزهای هفته، ساعت شروع و پایان تعیین کرد و هنگام ورود آنرا کنترل نمود. همچنین میتوان در بخش تخفیفات هوشمند برای برخی دوره ها شرایطی تخفیفی تعریف نمود.

در مواردی خاص میتوان زمان کلاس را برای عضو نگه داشت. این مورد میتواند به درخواست عضو باشد یا به تشخیص مدیریت مجموعه. مثلا در ایام شیوع بیماری کرونا که به دستور ستاد مبارزه با کرونا مجموعه های ورزشی تعطیل شد این قابلیت برای نگهداری زمان کلاس اعضا مفید و قابل استفاده می باشد.

گزارشگیری در اتوماسیون مدیریت مجموعه های ورزشی

گزارشات اتوماسیون مدیریت اماکن ورزشی

در بخش گزارشات میتوانید کلیه اطلاعاتی که در برنامه ثبت شده را گزارش گیری کنید. این اطلاعات شامل فاکتورها و صورتحسابهای مالی اعم از درآمد و هزینه و همچنین گزارشاتی از ورود و خروج اعضا می باشد. همینطور نموردارهای سود و زیان و … در بازه زمانی مورد نظر در دسترس می باشند.

بخش مربیان و تنظیم برنامه تمرینی و غذایی

تنظیم برنامه ورزشی در نرم افزار باشگاه بدنسازی

یکی از امکانات دیگر نرم افزار بخش مربیان می باشد. در این قسمت مربیان می توانند ضمن ثبت مشخصات بدنی اعضا و محاسبه هوشمند پارامترهای بدنی از جمله bmi، برای عضو برنامه تمرینی و غذایی تنظیم و چاپ کنند. 

در این بخش میتوان لیست حرکات ورزشی را ثبت کرد و از آن در تنظیم برنامه استفاده نمود. همچنین لیست مواد غذایی به همراه حقایق تغذیه ای قابل ثبت است و از آن میتوان در تنظیم هوشمند برنامه غذایی بهره برد.

بخش فروشگاه یا بوفه در اتوماسیون مدیریت اماکن ورزشی

بوفه باشگاه بدنسازی

بسیاری از باشگاه های ورزشی و بدنسازی دارای یک فروشگاه یا بوفه نیز می باشند. در نرم افزار مدیریت باشگاه ورزشی زرین افزار نیز بخشی برای مدیریت این مهم در نظر گرفته شده است.

در این بخش میتوانید ابتدا با ثبت فاکتور خرید اقلام را در سیستم ذخیره کنید و سپس با ثبت فاکتور فروش اقدام به فروش محصولات نمایید.

ارسال پیامک به اعضا

ارسال پیامک به اعضا در نرم افزار باشگاهی

در نرم افزار میتوان با اتصال به سامانه های پیامکی اقدام به ارسال پیام کوتاه برای اعضا نمود. این پیامها میتواند جنبه مناسبتی، اطلاع رسانی یا هشدار اعتبار باشد. 

ماژول بسیاری از سامانه های پیامکی معروف در برنامه قرار دارد و به مرور تعداد بیشتری اضافه خواهد شد.

در این بخش به صورت اجمالی برخی از ویژگی های نرم افزار مدیریت باشگاه معرفی گردید. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و کاملتر با ما تماس بگیرید.

ما با کمال میل و خشنودی آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم.

 

پکیج های محصول

نسخه پایه

ویژگی ها و امکاناتنتیجه
تعداد کاربر سیستم

2

تعداد عضو

500

تعداد دستگاه حضور و غیاب

1

تعداد راهبند

تعداد رشته و کلاس

10

تعداد سرویس ویژه

20

تعداد محصول

امکان ورود جلسه آزاد

امکان ورود دستی اعضا

امکان ورود با کارت هوشمند

ورود با دستگاه بیومتریک

ماژول استفاده از راهبند

ماژول بوفه و فروشگاه

ماژول کیف پول

ثبت تردد کارمندان به صورت دستی

ثبت تردد کارمندان به وسیله کارت

تردد کارمندان با دستگاه بیومتریک

بخش بیمه اعضا

بخش رزرو کمد برای اعضا

بخش نگه داری زمان کلاسها

بخش سرویسهای ویژه

بخش پرداخت و محاسبه حقوق کارمندان

ثبت برنامه های تمرینی و غذایی

بخش تخفیف هوشمند

بخش تعریف کمد و لاکر

بخش اشخاص و طرف حسابهای مالی

بخش تعریف مراکز هزینه و درآمد

ماژول طراحی و چاپ کارت

ماژول ارسال پیامک

پشتیبانگیری از پایگاه داده

پشتیبانگیری از پایگاه داده در فضای ابری

امکان چاپ فاکتورها و صورتحسابها

بخش گزارشات پیشرفته

امکان اجرای چند کاربره در محیط شبکه

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی تیکت

ریموت از راه دور

پشتیبانی رایگان

3ماه

 

قیمت
تماس بگیرید

نسخه پیشرفته

ویژگی ها و امکاناتنتیجه
تعداد کاربر سیستم

10

تعداد عضو

1500

تعداد دستگاه حضور و غیاب

1

تعداد راهبند

1

تعداد رشته و کلاس

100

تعداد سرویس ویژه

100

تعداد محصول

100

امکان ورود جلسه آزاد

امکان ورود دستی اعضا

امکان ورود با کارت هوشمند

ورود با دستگاه بیومتریک

ماژول استفاده از راهبند

ماژول بوفه و فروشگاه

ماژول کیف پول

ثبت تردد کارمندان به صورت دستی

ثبت تردد کارمندان به وسیله کارت

تردد کارمندان با دستگاه بیومتریک

بخش بیمه اعضا

بخش رزرو کمد برای اعضا

بخش نگه داری زمان کلاسها

بخش سرویسهای ویژه

بخش پرداخت و محاسبه حقوق کارمندان

ثبت برنامه های تمرینی و غذایی

بخش تخفیف هوشمند

بخش تعریف کمد و لاکر

بخش اشخاص و طرف حسابهای مالی

بخش تعریف مراکز هزینه و درآمد

ماژول طراحی و چاپ کارت

ماژول ارسال پیامک

پشتیبانگیری از پایگاه داده

پشتیبانگیری از پایگاه داده در فضای ابری

امکان چاپ فاکتورها و صورتحسابها

بخش گزارشات پیشرفته

امکان اجرای چند کاربره در محیط شبکه

پشتیبانی تلفنی

محدود

پشتیبانی تیکت

ریموت از راه دور

3بار

پشتیبانی رایگان

6ماه

 

قیمت
تماس بگیرید

نسخه ویژه

ویژگی ها و امکاناتنتیجه
تعداد کاربر سیستم

تعداد عضو

تعداد دستگاه حضور و غیاب

تعداد راهبند

تعداد رشته و کلاس

تعداد سرویس ویژه

تعداد محصول

امکان ورود جلسه آزاد

امکان ورود دستی اعضا

امکان ورود با کارت هوشمند

ورود با دستگاه بیومتریک

ماژول استفاده از راهبند

ماژول بوفه و فروشگاه

ماژول کیف پول

ثبت تردد کارمندان به صورت دستی

ثبت تردد کارمندان به وسیله کارت

تردد کارمندان با دستگاه بیومتریک

بخش بیمه اعضا

بخش رزرو کمد برای اعضا

بخش نگه داری زمان کلاسها

بخش سرویسهای ویژه

بخش پرداخت و محاسبه حقوق کارمندان

ثبت برنامه های تمرینی و غذایی

بخش تخفیف هوشمند

بخش تعریف کمد و لاکر

بخش اشخاص و طرف حسابهای مالی

بخش تعریف مراکز هزینه و درآمد

ماژول طراحی و چاپ کارت

ماژول ارسال پیامک

پشتیبانگیری از پایگاه داده

پشتیبانگیری از پایگاه داده در فضای ابری

امکان چاپ فاکتورها و صورتحسابها

بخش گزارشات پیشرفته

امکان اجرای چند کاربره در محیط شبکه

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی تیکت

ریموت از راه دور

پشتیبانی رایگان

1سال

 

قیمت
تماس بگیرید