مشتریان بیشتری را به صورت آنلاین جذب کنید

داشتن مشتری بیشتر یعنی فروش بیشتر و فروش بیشتر یعنی سود بیشتر! در روش سنتی برای ارائه خدمات یا فروش محصول باید اقدام به باز کردن یک مغازه یا دفتر کنید و مغازه ها و دفاتر به مکان محدود هستند. همچنین باید هزینه های زیادی اعم از اجاره، خرید ملزومات اداری، و هزینه زمانی(حضور کامل در محل کار) متحمل شوید.

coworkers

درباره شرکت زرین افزار

شرکت زرین افزار نوآوران کوشا به شماره ثبت ۳۶۹۷ در سال ۱۴۰۰ و به منظور تولید نرم افزار سفارشی، طراحی صفحات وب، ساخت اپلیکیشن موبایل و سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو تاسیس شد.

زرین افزار یک شرکت نوآفرین است

این شرکت موفق به کسب عنوان نوآفرین به شماره استعلامی 1334304076 از سوی وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات گردیده است. همچنین چند پروژه و نرم افزار تایید شده توسط واحد تایید فنی نرم افزار وزارت فناوری اطلاعات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در کارنامه خود دارد.

نوع و نحوه فعالیت زرین افزار

زرین افزار یک شرکت با مسئولیت محدود بوده و در حال حاضر به صورت Self Employee فعالیت میکند و پرسنل آن موسسان و بنیانگذاران آن می باشند.

آمار سابقه کاری ما

شرکت زرین افزار که قبل از تبدیل شدن به یک واحد حقوقی در قالب گروهی تحت عنوان مرکز تولید و توسعه نرم افزار نوآور فعالیت میکرد سابقه حضور در چندین پروژه برنامه نویسی شخصی، سازمانی و ارگان دولتی را داراست و از رزومه خوبی برخوردار است.(اسناد و استعلام مستند و معتبر موجود است)

مجوزهای کسب شده زرین افزار

این شرکت کلیه مجوزهای لازم اعم از اینماد، نشان ملی ثبت ستاد ساماندهی وزارت ارشاد و … را جهت فعالیت از واحدهای مربوطه دریافت کرده است.

تخصص ما در زرین افزار

کار اصلی ما برنامه نویسی و سئو است. تخصص اصلی ما در زبان برنامه نویسی دات نت از جمله سی شارپ و Asp.net Core می باشد و عمدتا در برنامه نویسی پروژه ها از این زبان استقاده میکنیم.

برنامه نویسی حرفه‌ای

برنامه نویسی نرم افزارهای ویندوز، نرم افزارهای عمومی و تخصصی که در محیط ویندوز اجرا می‌شوند. مانند نرم افزار حسابداری، حضورغیاب و ...

طراحی سایت

برنامه نویسی صفر تا صد در طراحی صفحات وب، پورتالهای سازمانی، سیستمهای مدیریت محتوا. بدون استفاده از CMS های آماده نظیر وردپرس و جوملا یا استفاده از آنها.

ساخت اپ موبایل

برنامه نویسی و ساخت انواع اپلیکیشن موبایل و بازی برای دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت و همچنین ساخت انواع بات یا رباتهای تلگرام.

سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو

به وسیله سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو میتوانید در لیست گوگل رتبه خوبی کسب کنید و این یعنی موفقیت.

روند سفارش پروژه در زرین افزار

  • چرخه تولید نرم افزار
  • محصولات و نرم‌افزارهای بومی و کاملا ایرانی
  • ما همه چیز را برای تبدیل ایده های شما به واقعیت در اختیار داریم

دریافت طرح اولیه سفارش

بررسی اولیه سفارش

تشکیل جلسه با مشتری و ارائه راهکار و پروپوزال

جمع بندی و انعقاد قرارداد

تشکیل تیم برنامه نویسی بر اساس نیازهای پروژه

برنامه نویسی و تولید برنامه

تست فنی برنامه توسط زرین افزار

تست و اخذ تاییده مطابق قرارداد توسط مشتری

برطرف کردن عیوب در صورت وجود جهت انتشار نسخه نهایی

انتشار نسخه نهایی ، نصب و آموزش

انتشار نسخه نهایی ، نصب و آموزش

بروزرسانی در فواصل مشخص