اطلاعیه مشتریان قدیمی

علی رمضانی سه‌شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ اخبار شرکت 102

اطلاعیه_مشتریان_قدیمی
مشتریان قدیمی شرکت نوآور لطفا جهت ارائه خدمات در سایت ثبت نام کرده و اطلاع دهند.

اطلاعیه_مشتریان_قدیمی

اطلاعیه مشتریان قدیمی شرکت نوآور

به اطلاع کاربران و مشتریان گرامی علی الخصوص مشتریانی که از شرکت نوآور به زرین افزار انتقال داده شده اند می رسانیم همانطور که وعده داده شده بود کلیه خدمات و محصولاتی که در پلتفرم قبلی تهیه کرده بودید به پلتفرم جدید انتقال یافته و بزودی شرایط دسترسی به آن خدمات اطلاع رسانی خواهد شد.

در وهله اول از مشتریان عزیز خواهش می شود در سایت زرین افزار ثبت نام کرده و به ما اطلاع دهند تا در اولین فرصت شرایط لازم برای ارائه خدمات به این عزیزان مهیا شود.

چه کاربرانی مشمول انتقال نمیشوند؟

به کاربرانی که مشمول انتقال به سیستم جدید هستند قبلا اطلاع رسانی شده است. بطور کلی کاربرانی که قبل از تعطیلی شرکت نوآور دارای قرارداد پشتیبانی و خدمات فعال بودند و تا انقضای اعتبار خدمت دهی آنها همچنان زمان باقی بود مشمول این انتقال می شوند.

برای سایر مشترکینی که اعتبار خدمت دهی به آنها به پایان رسیده بود و اقدام به تمدید نکرده بودند قرارداد به صورت خودکار به وضعیت خاتمه داده شده تغییر کرده است و هیچ مسئولیتی بر ما در قبال قرارداد پایان یافته نیست.

شرکت فقط در قبال بندهای قرارداد های جاری مسئول است و مشترکین فاقد قرارداد جهت ادامه همکاری می بایست محصول جدید (برند جدید) که کاملا تغییر یافته است را تهیه نمایند. البته برای این عزیزان تخفیف های درخور و شایسته ای در نظر گرفته شده است.