درباره شرکت زرین افزار

در مورد زرین افزار و موسسان و برنامه نویسان آن بیشتر بدانید


درباره شرکت زرین افزار

شرکت زرین افزار نوآوران کوشا به شماره ثبت ۳۶۹۷ در سال ۱۴۰۰ و به منظور تولید نرم افزار سفارشی، طراحی صفحات وب، ساخت اپلیکیشن موبایل و سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو تاسیس شد. مدیر عامل و بناینگذار آن آقای مهندس علی رمضانی است.

زرین افزار یک شرکت نوآفرین است

این شرکت موفق به کسب عنوان نوآفرین به شماره استعلامی 1334304076 از سوی وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات گردیده است. همچنین چند پروژه و نرم افزار تایید شده توسط واحد تایید فنی نرم افزار وزارت فناوری اطلاعات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را در کارنامه خود دارد.

نوع و نحوه فعالیت زرین افزار

زرین افزار یک شرکت با مسئولیت محدود بوده و در حال حاضر به صورت Self Employee فعالیت میکند و پرسنل آن موسسان و بنیانگذاران آن می باشند.

مجوزهای کسب شده زرین افزار

این شرکت کلیه مجوزهای لازم اعم از اینماد، نشان ملی ثبت ستاد ساماندهی وزارت ارشاد و … را جهت فعالیت از واحدهای مربوطه دریافت کرده است.

سوابق و رزومه زرین افزار

شرکت زرین افزار که قبل از تبدیل شدن به یک واحد حقوقی در قالب گروهی تحت عنوان مرکز تولید و توسعه نرم افزار نوآور فعالیت میکرد سابقه حضور در چندین پروژه برنامه نویسی شخصی، سازمانی و ارگان دولتی را داراست و از رزومه خوبی برخوردار است.(اسناد و استعلام مستند و معتبر موجود است)

تخصص ما در زرین افزار

کار اصلی ما برنامه نویسی و سئو است. تخصص اصلی ما در زبان برنامه نویسی دات نت از جمله سی شارپ و Asp.net Core می باشد و عمدتا در برنامه نویسی پروژه ها از این زبان استقاده میکنیم.

چرا زرین افزار را جهت سفارش برنامه نویسی انتخاب کنید؟

این عنوان به این معنی نیست که شما باید زرین افزار را انتخاب کنید. خیر اینطور نیست. بلکه عنوان ذکر شده فقط توانایی های ما را شرح میدهد و این شما هستید که تصمیم میگیرید، مقایسه میکنید و در نهایت انتخاب میکنید.

درست است که شرکت عمر کوتاهی دارد ولی برنامه نویسان و موسسان آن با سالها تجربه و پروژه موفق اقدام به تاسیس شرکت نموده اند. 

اعتقاد ما بر این است که صادقانه هر آنچه هست را بیان کنیم و از بزرگنمایی و درج عناوین کذب، اغراق و غیر واقعی اجتناب کنیم.

ما نه بزرگترین هستیم، نه اولین، نه بهترین، نه مجلل ترین. ما یک شرکت کوچک استارتاپی هستیم ولی با انگیزه، توانمند و با تجربه که هدف اصلی مان ارائه راهکار مناسب به مخاطبین و در وهله بعدی پیشرفت خودمان است.

روند سفارش پروژه در زرین افزار

 1. دریافت طرح اولیه سفارش
 2. بررسی اولیه سفارش
 3. تشکیل جلسه با مشتری و ارائه راهکار و پروپوزال
 4. جمع بندی و انعقاد قرارداد
 5. تشکیل تیم برنامه نویسی بر اساس نیازهای پروژه
 6. برنامه نویسی و تولید برنامه
 7. تست فنی برنامه توسط زرین افزار
 8. تست و اخذ تاییده مطابق قرارداد توسط مشتری
 9. برطرف کردن عیوب در صورت وجود جهت انتشار نسخه نهایی
 10. انتشار نسخه نهایی ، نصب و آموزش
 11. پشتیبانی
 12. بروزرسانی در فواصل مشخص

 

در این بخش سعی شد اطلاعات مفیدی از شرکت زرین افزار در اختیار شما قرار بگیرد. امیدواریم موفق شده باشیم تا حد زیادی شما را با خودمان، کارمان و فعالیتمان آشنا کنیم. در صورت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

در دسترس بودن خدمات
 • تماس در ساعات اداری

  03152600960

 • ارتباط در پیام رسانها

  09130267410

 • ایمیل به ما

  contact@zarinafzar.com