مجوزها

مجوزها و تاییدیه ها

شرکت زرین افزار نوآوران کوشا (شماره ثبت 3697) یک شرکت نوآفرین ( کد نوآفرین: 1334304076) از وزارت فناوری اطلاعات و متشکل از یک تیم با انگیزه دارای رزومه قوی در امور برنامه نویسی ، تولید نرم افزار و سامانه‌های اینترنتی می‌باشد.

در ادامه می‌توانید مجوزهای اخذ شده از مراجع معتبر را مشاهده و استعلام نمایید و اگر سفارش طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی موتورهای جستجو، خدمات برنامه‌نویسی تخصصی، سفارش تولید اپلیکیشن موبایل دارید یا قصد دارید از محصولات آماده شرکت خرید کنید و پرداخت وجه را با خیال آسوده انجام دهید، با استناد به این مجوزها می‌توانید با آرامش خیال بیشتر تصمیم‌گیری کنید.

مجوز ستاد ساماندهی

ستاد ساماندهی وب سایت‌های اینترنتی، مرکزی است متعلق به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که وظیفه‌ی فیلتر کردن وب سایت‌ها را به عهده دارد. هر وب سایت ایرانی باید در این سامانه ثبت نام نماید تا مدیر وب سایت و وضعیت حقوقی آن برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشخص شود.

logo-samandehi

مجوز اینماد

نماد اعتماد الکترونیکی یا اینماد یک نشان رسمی است که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیک به وب‌سایت‌های فروشگاهی معتبر داده می‌شود. نشانی که می‌تواند اعتماد مشتریان را جلب کند.
logo