سایت چطور طراحی میشود؟

سایت باید برنامه نویسی شود. زبانهای برنامه نویسی متداول در طراحی سایتها عمدتا PHP و ASP.NET هستند.

در واقع هر سایت به دو بخش بک‌اند و فرانت‌اند تقسیم می‌شود که بخش بک‌اند با یکی از زبان‌های معمول مثل PHP یا ASP.NET پیاده سازی می‌شود و بخش فرانت‌اند آن که در حالت ساده از HTML،CSS،JAVASCRIPT،JQUERY و AJAX و در حالت پیشرفته‌تر از ANGULAR، REACT و VUE.JS استفاده می‌کند.

البته برای بخش تحت سرور یا بک‌اند تکنولوژی٬های جدیدی نیز هست مانند Django که از زبان پایتون استفاده می‌کند یا Node.js که یک موتور قدرتمند مبتنی بر جاوا اسکریپت به شمار می‌رود.

معمولا بسته به نوع زبان برنامه نویسی تحت سرور، هاست مناسب با سیستم عامل مربوط به آن زبان تهیه می‌شود.

shape two
طراحی سایت

ویژگی‌های طراحی سایت توسط ما

طراحی گرافیک اختصاصی

قالب یا پوسته ظاهری سایت شما به صورت اختصاصی طراحی می‌شود.

کد نویسی استاندارد

برنامه نویسی استاندارد و بهینه، تاثیر مهم و مستقیمی در پرفورمنس و سرعت سایت دارد.

میزبانی سایت

نگران فضای میزبانی مناسب نباشید. ما برای شما بهترین و مناسب‌ترین را تهیه می‌کنیم.

سئو و بهینه سازی

بهترین سایت دنیا وقتی دیده نشود چه کاربردی دارد؟ رتبه بالای گوگل تخصص ماست!

dots
our services introduction

تاثیر طراحی سایت در کسب و کارها

یک سایت حرفه ای با سرعت بیشتر و صرف هزینه کمتری از هر نوع تبلیغات، کسب و کار شما را ارتقا داده و باعث افزایش آگاهی از برند شما می‌شود و به این ترتیب مشتریان بیشتر و در نتیجه سود بیشتری برای شما به ارمغان می‌آورد. توجه داشته باشید که حضور و فعالیت برند شما در شبکه های مجازی با وجود تاثیر مثبتی که بر کسب و کار و معرفی شما دارد، صرفا برقراری ارتباط محدود با مخاطب محسوب می‌شود و کافی نیست! تیم طراحی سایت زرین افزار با هدف ارتقا سطح کیفیت در ایران و جهان با تخصص و مهارت بالا انواع خدمات و پشتیبانی سایت را ارائه داده و تا رسیدن به سود حداکثری همراه شماست، با ما تماس بگیرید….

shape two

راه انداری سایت با وردپرس

سیستم مدیریت محتوای جهانی

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) همه‌کاره و چندمنظوره تحت وب است، که با زبان PHP برنامه‌نویسی شده و توسط پایگاه داده Mysql نیز پشتیبانی می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از آن انواع سایت‌های وبلاگی، شخصی، فروشگاهی، شرکتی و هر نوع سایت دیگری را راه‌اندازی کنید.

سرعت وردپرس

سرعت سایت تقریباً برای تمامی افراد چه مبتدی و چه حرفه‌ای بسیار مهم است، تقریباً تمامی افرادی که دارای یک کسب‌وکار اینترنتی هستند به دنبال افزایش سرعت لود شدن سایت خود هستند. ازاین‌رو راهکارهای زیادی برای این موضوع موجود می‌باشد.

امنیت وردپرس

زمانی که به فکر طراحی سایت و اجرای آن برای کسب‌وکارمان هستیم مهم‌ترین اصل امنیت سایت است، که به آن اهمیت زیادی می‌دهیم. از این‌رو هرگاه به دنبال یک سیستم مدیریت محتوای خاص می‌گردیم که سایت خود را با آن طراحی و اجرا کنیم؛ سیستمی را انتخاب می‌کنیم که بتوان با آن امنیت سایت خود را بالا برد.

تولید محتوای راحت‌تر با وردپرس

زمانی که افراد یک وب‌سایت راه‌اندازی می‌کنند یک سؤال عمده دارند. چطور می‌توانیم برای وب‌سایت خود محتوای مفید و باکیفیت بالا تولید کنیم؟ در پاسخ به این سؤال باید یادآوری شود که محتوای سایت شما منحصر به متن سایت نیست، بلکه مجموعه‌ای از صوت، تصویر، ویدئو و متن محتوای سایت شما را شامل می‌شود. البته هر صوت و ویدئو و یا تصویری را نباید به اسم محتوا و با هر کیفیتی در سایت خود قرار دهید.